Про нас

 

Перший наш проект — це покращення та оптимізація процесів травлення! Ми поєднали світовий досвід і наші доробки у єдину схему щодо більш інтенсивного росту і розвитку новонароджених поросят та профілактиці захворювань органів травлення.

Для цього ми застосовуємо унікальний продукт Рх, компанії Тонісіті (Ірландія) як елемент функціональної годівлі новонароджених та власні розробки, які позначились власним брендом IP.veT.

Другий наш проект – це програма виборчого контролю бактеріальних і вірусних патогенів за допомогою гліцеридів жирних кислот. Дана концепція здійснюється за допомогою синергетичної комбінації альфа моно -, ди – та тригліцеридів жирних кислот з короткою та середньою довжиною ланцюга, що мають антибактеріальний ефект виборчого характеру в  кишечнику тварин та використовуються для знезараження кормів та поліпшення роботи ШКТ.

Лінія продуктів IP.vet виготовляється за рецептами наших фахівців на потужностях сертифікованих європейських компаній PMF Productions N.V. (Бельгія), NeTaG BV Dedemsvaart (Нідерланди), а також на українському підприємстві, яке входить до нашої групи компаній, що дозволить підприємствам успішно адаптувати процеси травлення, росту та розвитку продуктивних тварин і забезпечити благополуччя навколишнього середовища.

За результатами системної діяльності, яку ми пропонуємо, на Ваших підприємствах це позначиться економічними зростаннями за рахунок:

Стійкості новонароджених до стресу;

Зниження імуносупресії;

Більш інтенсивної енергії росту поросят;

Здорового травлення;

Забезпечення гігієни та чистоти питної води та технологічних ліній;

Підвищення рівня захисту за ветеринарно-санітарними показниками на фермах;

Низької смертністю у критичні періоди вирощування!